Nemokamos dovanos
Darbo dienomis 08:00-18:00
+370 602 026 10
Ieškote dovanos?
skonis ir kvapas

DUK

 

PRIZO LAIMĖJIMAS 

Noriu laimėti Donorox.lt siūlomą prizą. Kaip tai padaryti?

1.     Paspauskite internetinėje svetainėje http://donorox.lt esantį laukelį „REGISTRACIJA“.

2.     Registracijos formoje nurodykite savo el. pašto adresą ir kitus prašomus duomenis.

3.     Susipažinkite su Donorox.lt/taisykles ir patvirtinkite, jog su jomis sutinkate.

4.     Po kelių minučių patikrinkite savo el. pašto dėžutę. El. pašto dėžutėje rasite registracijos patvirtinimą.

5.     Prisijunkite prie savo vartotojo paskyros.

1.     Išsirinkite norimą laimėti prizą(-us) ir spauskite laukelį „NORIU“.

2.     Jei konkurse yra keletas pasirinkimų (tipų), pažymėkite jus sudominusį.

3.     Jūsų dalyvavimą konkurse patvirtina ekrane atsidaręs informacinis pranešimas.

4.     Jei išsirinkto norimo laimėti prizo laukelis „NORIU“ yra neaktyvus, tai reiškia, kad Jūs neatitinkate to konkurso kriterijų (tokių kaip amžius, lytis, gyvenamoji vieta ir pan.). Tokiu atveju, pasirinkite kitą konkursą.

5.     Pasibaigus konkurso terminui sistema automatiškai išrenka laimėtoją(-us) ir apie tai laimėtojas(-ai) yra informuojamas elektroniniu laišku.

6.     Tuomet belieka atsiimti prizą ir džiaugtis jo teikiama nauda.

Kaip sužinoti ar laimėjau konkurse?

  • Apie laimėjimą vartotojas yra informuojamas laišku, vartotojų nurodytu el. pašto adresu (nepamirškite, kad kai kuriuos laiškus el. pašto sistema priskiria prie „Šlamšto" kategorijos (SPAM), todėl paieškokite laiško ir joje).
  • Tai pat galite apsilankyti mūsų Facebook profilyje, kur rasite informaciją apie visų konkursų laimėtojus.
  • Arba apsilankykite čia: http://donorox.lt/mano_profilis. Prisiregistravę prie savo paskyros joje rasite visą informaciją apie laimėtus ir Jums priklausančius prizus.
  • Jei registracijos metu suklydote nurodydami savo el. pašto adresą, skambinkite mums telefonu  darbo dienomis nuo 9.00 val. iki 18.00 val., arba susisiekite su mumis el. paštu info@donorox.lt, nurodydami kokį konkursą laimėjote ir kokiu el. paštu registravotės. Mes atsiųsime Jums laišką apie laimėjimą ir jo atsiėmimo sąlygas teisingu el. paštu.

Noriu dalyvauti keliuose konkursuose. Ar galiu tai padaryti?

Taip, galite registruotis keliuose konkursuose, tačiau:

  • Kiekvieną dieną, kiekviename konkurse (t.y.: paspausti laukelį „NORIU“) galite dalyvauti po vieną kartą.

Ištryniau informacinį laišką apie prizo laimėjimą. Ką daryti?

Apsilankykite : http://donorox.lt/mano_profilis. Prisiregistravę prie savo paskyros joje rasite visą informaciją apie laimėtus ir Jums priklausančius prizus. Taip pat galite skambinti mums telefonu  darbo dienomis nuo 9.00 val. iki 18.00 val. arba susisiekti su mumis el. paštu info@donorox.lt

 

PRIZO ATSIĖMIMO SĄLYGOS

Laimėjau prizą. Kaip galiu jį atsiimti?

Visos prizo atsiėmimo sąlygos yra nurodytos informaciniame laiške, kurį vartotojas laimėjimo atveju gauna savo nurodytu el. pašto adresu. Laimėjus prizą:

·        prizas gali būti išsiunčiamas paštu arba jį pristato kurjeris;

·        prizą galima atsiimti prizo steigėjo filialuose;

·        prizą perduoda Donorox.lt.

Taip pat visuomet galite susisiekti su mumis telefonu  darbo dienomis nuo 9.00 val. iki 18.00 val. arba el. paštu info@donorox.lt

Laimėjau prizą. Per kiek laiko galiu jį atsiimti?

Visos prizo atsiėmimo sąlygos yra nurodytos informaciniame laiške, kurį vartotojas laimėjimo atveju gauna savo nurodytu el. pašto adresu. Dažniausiai prizas yra pristatomas/atsiimamas per 2 savaites. Jei laimėjimas yra kuponas paslaugai, jo galiojimo laikas ir kitos panaudojimo sąlygos yra nurodytos kupone.

 

PREKIŲ PRISTATYMAS

Laimėjau prizą. Ar įmanoma, kad jį man pristatytų į namus?

Taip, įmanoma, jei tai numato konkurso sąlygos. Tokiu atveju prizas pristatomas paštu arba per kurjerį, laimėtojo nurodytos gyvenamosios vietos adresu. Jei konkurso sąlygos pristatymo į namus nenumato, o laimėtojas pageidauja, kad prizas būtų pristatytas į namus, laimėtojas pristatymo išlaidas apmoka pats.

Laimėjau prizą, kuris pristatomas į namus. Kada jis mane pasieks?

Stengsimės, kad prekę gautumėte kuo anksčiau, tačiau ji gali būti pristatyta ir 2-3 savaičių laikotarpyje (priklausomai nuo prizo). Jei praėjus šiam laikotarpiui prizo vis dar negavote, susisiekite su mumis telefonu +370 602 026 10 ar el. paštu info@donorox.lt.

 

PRIZO LAIMĖTOJO KOREGAVIMAS

Registruojuosi konkurse, tačiau laimėjimo atveju noriu, kad prizą gautų kitas asmuo. Ar tai yra įmanoma?

  • Prizas yra dovanojamas tik asmeniškai laimėtojui ir jo perleisti kitam asmeniui neįmanoma. Kai prizas jau atitenka laimėtojui, jis su laimėjimu gali elgtis savo nuožiūra. (jei konkurso sąlygos nenumato kitaip).

Laimėjau prizą. Ar galiu jį padovanoti kitam asmeniui?

  • Prizas yra įteikiamas asmeniškai laimėtojui, kai prizas jau atitenka laimėtojui, jis su laimėjimu gali elgtis savo nuožiūra (jei konkurso sąlygos nenumato kitaip).

 

LAIMĖTŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Laimėjau prizą, jį gavau kokybišką, tačiau man netinka jos dydis, forma, spalva, komplektiškumas ir aš jį norėčiau pakeisti. Ar tai įmanoma?

Tai įmanoma tik tuomet, jei tai nurodyta konkurso sąlygose.

Laimėjau prizą, tačiau jį gavau nekokybišką (brokuotą). Ką turėčiau daryti?

Jei laimėtą prizą gavote nekokybišką (brokuotą), būtinai kreipkitės į donorox.lt telefonu +370 602 026 10 ar el. paštu info@donorox.lt.

 Laimėta prekė sugedo garantiniu laikotarpiu. Kur kreiptis?

Prekių, kurioms suteikiama gamintojo garantija, garantinio aptarnavimo terminai ir kitos sąlygos nurodomi konkurso prekei laimėti sąlygose. Paprastai dėl garantinio aptarnavimo, jei nenurodyta kitaip, turėtumėte kreiptis į konkurso laimėjimo prizo steigėją.

 

NAUJIENLAIŠKIŲ PRENUMERATA

Noriu kasdien gauti informaciją apie geriausius Donorox.lt  skelbiamus konkursus el. paštu. Ką daryti?

Donorox.lt puslapyje esančiame tuščiame laukelyje įveskite savo el. pašto adresą ir spustelėkite mygtuką „Prenumeruoti". Naujienlaiškis su informacija apie geriausius skelbiamus konkursus pasieks Jus darbo dienomis.

Noriu atsisakyti naujienlaiškių prenumeratos. Ką daryti?

Gautame naujienlaiškyje spustelėkite nuorodą apačioje: „Jei daugiau nenorite gauti informacijos iš Donorox.lt, spauskite čia ir galėsite atsisakyti prenumeratos". 

 

ASMENINIO PROFILIO KOREGAVIMAS

Noriu savo profilyje pakoreguoti pasikeitusią asmeninę informaciją. Kaip tai padaryti?

Jei pasikeitė registracijos metu suvesti Jūsų asmeniniai duomenys (kaip kad, pavyzdžiui, gyvenamoji vieta, pavardė ar kita), kreipkitės į mus el. paštu info@donorox.lt, nurodydami kokius duomenis ir kodėl norite koreguoti ir mes būtinai tai padarysime.

Vartotojas savo profilyje savarankiškai gali keisti tik tokią informaciją kaip el. pašto adresas ir vartotojo prisijungimo slaptažodis.